Gabinety domowe – home office „pod ręką”
Designerski trailer
Sensacyjny thriller „Autor widmo”, Romana Polańskiego, powtórzył sukces „Chinatown” i został doceniony nie tylko za ambitną „reżyserkę” oraz dreszczyk w klimatach Hitchcocka. Wysmakowana scenografia ekskluzywnej willi predestynowała film do tytuł najbardziej designerskiej produkcji 2010 roku.
Jak przystało na przykładnego pisarza- tytułowy Ghostwriter ma pióro, plik rękopisów i oczywiście własną świątynię dumania, czyli osobisty gabinet. Dekoratorzy zadbali o to, żeby nie zabrakło odpowiedniej porcji wyśmienitego designu, stąd meble marki Walter Knoll, fotele Normana Fostera czy kultowe krzesło biurowe FK duńskiego architekta Jørgena Kastholma. Dominującym materiałem jest beton architektoniczny, który wzorowo komponuje się z chłodnym kamieniem i chromowanymi akcentami.
Źródło: www.behance.net/gallery/3983271/Ghost-writers-office
Gabinety domowe- luksusowa ergonomia
Aranżując własne biuro możemy położyć nacisk na „wysokie C”, pokuśmy się więc o designerskie gadżety i meble spod egidy producentów elitarnego grona. Odrobina snobizmu nikomu nie zaszkodzi… Przecież nie wiemy, kto zaszczyci nas na domowej audiencji, być może przyjdzie nam planować strategie firmy z klientem o szczególnym poczuciu estetyki. Poczęstujmy go odpowiednią dawką wyśmienitego designu!
Styl modern classic – Smania
Gabinety domowe Smania mimo, że prezentują zupełnie skrajną stylistykę są utrzymane w konwencji exclusive. Od dawna wiadomo, jakie standardy reprezentuje etykieta „made in Italy”.
„Kontrasty wyzwalają wielkie emocje”, a modernistyczno-nowoczesny image pobudzi je podwójnie. Salonowa elegancja i nonszalancka moderna- takie połączenie musi inspirować.
Styl kolonialny – Smania
Gabinet globtrotera. Styl kolonialny ma wyjątkową właściwość utrwalania wspomnień dalekich podróży. Kolory ziemi i egzotyczne dekoracje- bardzo wskazane.
Styl nowoczesny – Smania
Barwa caffè latte odmieniona przez wszystkie odcienie. Stanowcze formy, interesujące gadżety i awangardowe akcenty- nowoczesność jak malowana.
Styl klasyczny- PIK Studio
Klasyk crème de la crème … dla łagodnej kolorystyki przeciwwagą są „ciężkie”, solidne meble. Bardzo nobliwa estetyka.
Styl art deco – Wirchomski
Art deco ma w sobie coś z manieryczności francuskiej socjety i dworskiej gustowności. Salonowy styl zachwyca jak wnętrze luksusowego Bentley’a.
Styl nowoczesny – Wirchomski
Domowe biuro w klimatach podniebnych apartamentów Manhattanu. Pięknie wybarwiony orzech włoski dowodzi, że drewno posiada ponadczasową estetykę.
Styl nowoczesny – Formativ
Klimat tradycyjnego XIX- wiecznego biura w zmodernizowanej sylwetce. Kamień, naturalna skóra i palony orzech w rolach głównych.
Styl nowoczesny – Minimoo
Ergonomia udomowiona. Wnętrze dla perfekcjonisty- wszystko „pod linijkę”.
Styl nowoczesny – Studio LOKO
Alfabet nowoczesności. Futurystyczny design mebli sugeruje, że nie trzeba wszystkiego odczytywać dosłownie.
Styl minimalistyczny – Pracownia Architektoniczna USZOK
Minimal- oszczędna forma, wyraźna treść. Wisienką na torcie są sugestywne dekory.
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.